Книга Петра Антоненка «Стріла»

Стріла

Наприкінці грудня 2017 року  в Чернігові  вийшла друком нова книга прози і поезії Петра Антоненка «Стріла».
    Довідка про автора. Петро Якович Антоненко народився 24 червня 1948 року в селі Авдіївка Куликівського району Чернігівщини. Служив в армії, працював робітником на заводах. Закінчив факультет журналістики Київського державного університету ім. Т. Шевченка.  Понад 40  років працює журналістом у пресі: в районній газеті «Поліська правда», обласній газеті «Сіверщина», яку наприкінці 1992 року засновував разом з товаришами по «Просвіті» і Народному Руху і де 12 з половиною років був редактором. Потім 8 років працював у Києві, у всеукраїнській газеті «Слово Просвіти», центральному виданні ВУТ «Просвіта».
Понад шість років тому створив у Чернігові власну обласну газету «Світ-інфо», яку й видає зараз як засновник і редактор.
Лауреат міжнародної журналістської премії ім. Василя Стуса та обласної літературно-мистецької премії ім.  Михайла Коцюбинського.
У 1994 році видав книгу прози «Бабине літо»,  у 2001 році —  книгу прози і поезії «Свіча». Обидві вийшли в Чернігові, в обласній «Просвіті»,
Нова книга  «Стріла» вийшла за  обласною програмою підтримки книговидання місцевих акторів Чернігівщини на 2016—2016 роки. Автор став одним з переможців  конкурсу 2017 року за цією програмою.  Перша частина книги «Стріла» повністю відтворює книгу «Свіча», в другій частині — інші  прозові і поетичні твори, ряд з яких друкується вперше.

 

About Юрій Пероганич

1961 року народження, громадський діяч в ІТ, освіті, культурі
Опубліковано у Чернігівщина | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s