Університет Перемишля запрошує  студентів з України

Європейський диплом у Польщі 

Перемишль — чарівне старовинне місто на Сході Польщі, всього за кілька кілометрів від кордону з Україною, з Львівською областю. Тут велика українська громада, діє кілька українських навчальних закладів, церков.

Вже понад 10 років у місті працює  університет — Державна Вища  Східноєвропейська Школа , по польськи — Państwowa Wyższa Szkoła Wschodnioeuropejska w Przemyślu

Найбільш східний  університет Польщі  охоче запрошує на навчання українських юнаків і дівчат. Тут можна отримати  диплом бакалавра або інженера, який визнається в усьому Європейському Союзі, Америці та Канаді.
На   факультетах університету   можна здобути різномані  сучасні професії.   Запрошують такі   факультети: Англійська філологія, Польська філологія, Прикладна лінгвістика, Історія, Політологія, Соціологія, Міжнародні відносини, Архітектура інтер’єрів, Графічне проектування, Виробництво  і безпека продуктів харчування, Інженерія середовища, Інженерія транспорту і логістики, Мехатроніка.

У вільний від навчання час на студентів чекає захоплююче дозвілля.


Головний корпус університету знаходиться в красивому старовинному палаці
XVIII століття

В Польщі нема вступних іспитів на навчання, єдине,  що вимагається, —  атестат про середню освіту. Студенти, що мають Карту поляка або дозвіл на постійне проживання на території Польщі,  навчаються безкоштовно,  з правом отримання соціальних та наукових стипендій. Студенти, котрі навчаються на платній основі, на індивідуальне прохання   можуть отримати знижку до 50% . Оплату можна проводити  частинами.

Навчальний рік в Польщі починається 1 жовтня. Якщо  ви з    якихось  причин запізнились зі вступом, то Університет  може прийняти  заяви  абітурієнтів і до 31 жовтня.

Будь-яку інформацію  про вступ і загалом про Університет можна  отримати  українською  чи російською  мовою, написавши  на електронні адреси: studiujwpolsce@pwsw.plw.koziar@pwsw.eu Або зателефонувавши  до керівника відділу  організації і промоції Університету  Василя Козяра  на  телефони у Польщі: стаціонарний — 48 16 73 55 204 , мобільний — 48 505616818. Говорити можна українською,.

Отже, ті, кого зацікавило навчання в сусідній з нами країні Євросоюзу, звертайтеся до університету Перемишля.

Поштова адреса університету: PWSW , ul. Tymona Terleckiego,  6 , 37-700 Przemyśl, POLSKA.  Тел.(з кодами Польщі і Перемишля):  48-16-73-55-100, факс 48-16-73-55-101. Електронна адреса: rektorat@pwsw.pl.   Інтернет-сторінка університету:www.pwsw.ue

 

 

.

Опубліковано у Світ. Додати до закладок постійне посилання.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s