Перемишль — місто студентів: близько, дешево, привабливо

003Заледве 100 км від Львова  і 15 км від польсько-українського кордону в урочому парку Любомирських в Перемишлі розташована Державна Вища Східноєвропейська Школа. Це відносно молодий університет,  заснований у 2001 році і тісно пов’язаний з найстаршими академічними традиціями Перемишля.

b_-1864032681Вже  протягом  11 років у навчальному закладі молодь здобуває освіту зі ступенем ліценціату та інженера. 10% студентів — це студенти з-за кордону, з котрих більшість  з України та Молдови. Маючи Карту Поляка, студенти можуть абсолютно безкоштовно відбувати навчання. Більше цього, іноземні студенти мають можливість отримувати стипендію з різних джерел: Офісу визнання освіти і міжнародного обміну, Згромадження «Спільнота Польська»  або ж навчального закладу.

Освіта ліценціату — на гуманітарних і суспільних факультетах — триває 6 семестрів (3 роки), освіта інженера — на технічних спеціальностях — 7 семестрів (3,5 року).

Випускники  ДВСШ отримають диплом про закінчення навчання I ступеня з професійним науковим титулом ліценціата або інженера. Ліценціат є відповідником українського бакалавра. Випускники можуть продовжувати освіту  на додатковому навчанні II ступеня (магістратура) на довільно вибраному ВУЗі.

inauguracja_pwsw_2015_153_AСилою навчального закладу є професорський склад з великих університецьких осередків: Ягелонського Університету і  Академії Мистецтв у Кракові, Краківської Політехніки, Університету Марії Складовської-Кюрі в Любліні, Люблінського Католицького Університету і Жешівської Політехніки. Професори, доктори та інші академічні викладачі мають високу професійну кваліфікацію і дбають про якнайкращу освіту молоді.

Окрім кваліфікованої професури, унверситет  Перемишля має добре приготовлену дидактичну базу. Ректорат знаходиться в Палаці Любомирських, який є архітектурною пам’яткою. Крім цього,  навчальний заклад включає сучасні будівлі: Новий коледж, Східний коледж та Академічну бібліотеку. На території навчального закладу знаходяться два сучасні гуртожитки зі зручними  кімнатами та безкоштовним доступом до Інтернету. Це є великою зручністю, оскільки   студенти можуть проживати дешево і близько до навчальних корпусів.

maxresdefaultДякуючи новозбудованим майстерням та дослідницьким лабораторіям для студентів технічних факультетів,  можна стверджувати, що дидактичний  будинок  має політехнічний характер.

Також для студентів працює студентський клуб «Енігма», в якому відбуваються вернісажі, дискотеки, різноманітні  розваги  та показ фільмів.

Всі будинки розташовані на одній території— в парку Любомирських та його оточенні, що становить значні вигоди для студентів, котрі не мусять витрачати свій час та кошти на доїзди до місця навчання.

IMG_8756Час навчання — це час великих можливостей, пізнання нових місць і людей, здобуття досвіду, який дасть свої плоди в майбутньому. Власне,  з такою метою для молоді ДВСШ в Перемишлі  організовуються закордонні стажування за программою Міжнародного обміну Erasmus+ , а також педагогічна практика у вибраній державі ЄС в рамах Asystentury Comeniusa. Карта Erasmus+ дає також можливість Перемишльській ДВСШ приймати на кількамісячне стажування стипендистів з інших європейських університетів. Цього року одночасно з польськими та українськими студентами навчаються також гості з Туреччини.

Черговим шансом для перемишльських студентів є Міжнародний економічний форум у Криниці. Вже протягом  чотирьох років студенти ДВСШ як єдині на Прикарпатті і єдині з небагатьох в Польщі отримують неповторний шанс участі в цьому престижному дійстві.

Palac LubomirskichДВСШ в Перемишлі заснована для студентів й існує,  дякуючи їм, Тому для ті, хто особливо відзначається на користь університетській діяльності, публічно нагороджуються пам’ятками та дипломами,  як це мало місце під час цьогорічного Дня науки, навчально-культурного заходу, організованого ДВСШ в Перемишлі.

Навчальний заклад запрошує молодь з України приєднуватись до цього виняткового грона освіти.

 

 

Опубліковано у Світ. Додати до закладок постійне посилання.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s