«Осінь дорослої жінки»

Тетяна У  Чернігівському музеї-заповіднику М. Коцюбинського презентували нову книгу Тетяни Череп-Пероганич

Це книга письменниці, журналістки Тетяни Череп-Пероганич «Осінь дорослої жінки». Авторка мешкає в Києві, а народилася  на Чернігівщині, в селі Стара Басань Бобровицького району. Працювала в Бобровиці в редакції райгазети, директором районного музею.

…Затишна зала музею  Коцюбинського 22 червня зібрала у своїх стінах дружнє коло людей, яким небайдужі натхненне поетичне слово і щира українська пісня. Пані Тетяна вразила присутніх   яскравими поезіями, залучила гостей зали до оригінального поетичного спілкування.

МаркіянТакож пані  Тетяна привезла до Чернігова справжнє свято пісні, яке подарував  талановитий співак, лауреат численних всеукраїнських та дипломант міжнародних конкурсів Маркіян Свято.

Серед поезій презентованої збірки є і такі, які авторка присвятила родині, зокрема, чоловікові. Про те, як воно — бути чоловіком талановитої, активної, творчої жінки, розповів гостям Юрій Пероганич — громадський діяч у галузі інформаційно-комунікаційних технологій, культури та освіти, генеральний директор Асоціації підприємств інформаційних технологій України, ініціатор створення і співзасновник громадської організації «Вікімедіа Україна».

Опубліковано у Україна. Додати до закладок постійне посилання.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s